| Leylla a întrebat:

Ce ati alege dintre Sava si Lazar din Bucuresti? De ce?
In ceea ce priveste profilul, mate-info sau stiinte ale naturii(inca nu sunt sigura si trebuie sa ma hotarasc cat mai repede posibil).
Merci.

Răspuns Câştigător
| AlexiaD a răspuns:

O,Doamne,sunt in exact aceeasi situatielaughing Nici eu nu ma pot hotarî intre cele 2 licee si intre cele 2 profiluri...Eu una as vrea si la Viteazu,dar este prea departe de casa. Deci,despre Sava se spune ca este cel mai bun liceu din capitala,si ca acolo chiar se face carte,iar despre Lazar, ca e un liceu bun, in care se imbina distractia cu invatatul. Bine, ca sunt si multe zvonuri cum ca ar fi licee de fite si toate cele, dar peste tot este asa. Bafta in continuare!kiss

| Leylla explică (pentru AlexiaD):

Eu stau aproape de Viteazul si am decis sa dau la el. Tu ce crezi despre el? Si eu am auzit de acei profesori "teroristi", dar na, asta este...

| AlexiaD a răspuns (pentru Leylla):

Hei kiss Eu am vorbit cu cineva de la Viteazu, si mi-a spus ca este super OK. Si stai linistita, sunt convinsa ca profii sunt,, teroristi" doar cu cei care nu au chef deloc de invatatlaughing Ca in orice liceu dai peste din astia care nu invatalaughing Si tu sigur esti o fata foarte desteapta daca ai media de admitere 10 (eu o am de 9, 995 laughing ). Peste tot dai peste profi duri, si unii elevi mai au tendinta sa si exagereze uneori. Bafta in continuare! (Apropo, poti sa iti cer si eu o parere? Ce ai alege, Lazar sau Sava? : )

| Leylla explică (pentru AlexiaD):

Nu am mai vazut asa medie laughing cu trei zecimale! Inainte se ma hotarasc sa dau la Viteazul, am vrut sa dau pe stiinte ale naturii la Lazar. Apoi am auzit ca ar fi copii fitosi, ca nu prea se mai face carte si ca chiulurile sunt la ordinul zilei...Eu te sfatuiesc sa dai la Sava, pentru ca este un liceu foarte bun (pe toate profilurile). Se face carte si am inteles ca nu este chiar asa de solicitant ca Viteazul.

| AlexiaD a răspuns (pentru Leylla):

Dalaughing Din pacate media se ia doar cu 2 zecimalesad 9.99(close enough laughing ). Sper sa iti placa la Viteazu, eu am inteles ca este un colectiv foarte OK+ toate clasele invata dimineata^.^♥

7 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Buna,nu sunt din Bucuresti dar din cate am auzit eu Liceul Sava este mai bune, in legatura cu profilul eu te sfatuiesc sa alegi stiinte ale naturii pentru ca ai mai multe multe optiuni dupa ce termini liceul