| sasljllaf a întrebat:

Daca ar fi sa mergeti in orice statiune(mare) din Romania ce ati alege? In vara asta ma duc la mare am fost si la Eforie N imi place ca e un orasel are piata magazine alimentari etc dar as dori sa incerc ceva nou anul asta. Vreau sa ma simt bine, sa nu regret.Cateva pareri?

Răspuns Câştigător
| Reinkaos a răspuns:

E o alegere foarte buna Eforie N daca vrei ceva mai multa distractie dar este cam aglomeratie pe timpul verii. Daca vrei un loc unde vrei liniste si relaxare completa te sfatuiesc sa alegi Sudul.

6 răspunsuri:
| xXMaximAlcoolxX a răspuns:

Pai. Eu am mers foarte mult în stațiunea Mamaia, îmi place să călătoresc foarte mult, părinții mei au ales această stațiune deoarece în celelalte stațiuni nu era exact așa cum îmi doream, de exemplu. : Alge peste tot, ceea ce nu suportam deloc!
Eu te sfătuiesc să mergi la Mamaia, acum este alegerea ta!
Baftă!

| Andr7687 a răspuns:

Costinesti e o statiune acceptabila cu multe magazine... distractie. Dar daca vrei ceva diferit si de neuitat poti alege Mamaia unde te poti duce la Aqua Magic. Este intr-adevar foarte scumpa statiunea dar merita

| catalinmodan a răspuns:

Costinesti

| leoaica_1036 a răspuns:

Costinesti

| znstr a răspuns:

Eu merg in fiecare an aproape la Mangalia,e mai linistit,nu foarte aglomerat, dar daca vrei neaparat distractie si magazine, du-te in Mamaia sau Costinesti.
incearca cate 1 zii in fiecare statiune si vezi unde-ti place mai mult ca sa stii la anul unde sa mergi.

| Alina_7376 a răspuns:

Daca vrei sa pescuiesti sau sa te plimbi cu barca pe dunare vino in delta http://pensiunealipoveneasca.wgz.ro/