| ℓσνє a întrebat:

In ce statiune mergeti la mare (Din Romania) si de ce va place sa mergeti acolo?
Cat mai multe raspunsuri plzz.
O zi buna! happy :*

4 răspunsuri:
| Gabitzzza a răspuns:

Mereu merg in Mamaia. Imi place foarte mult, pe alocuri mai gasesti si curatenie pe plaja, dar cel mai si cel mai mult imi place sa merg acolo pentru ca e Satul de Vacanta aproape laughing)

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Prefer Mamaia si Costinestiul. De ce? Din cauza amintirilor! Imi place si Constanta. Ma intreb daca mai exista restaurantul vapor ~Le Gavroche~ din portul Tomis?

| ეΓმzყlἶfპ a răspuns:

Mamaiaaaaaaaa

| Iulik1999 a răspuns:

Eu merg in Mamaia :-X. Mie una mi se pare o statiune foate curata. Iti recomand sa mergi in Satul de Vacanta. Distractie Placuta! happy