| florycyk_9864 a întrebat:

Daca ar fi sa plecati intr-o vacanta fara sa platiti absolut nimic, care ar fi destinatia voastra?!

21 răspunsuri:
| babyblue23 a răspuns:

Italia.Chiar imi doresc si incerc sa imi conving parintii sa ma lase.

| katherinepierce a răspuns:

Miami sau Roma :X

| sorinsam1995 a răspuns:

Las vegas

| IonutGosa a răspuns:

Insulele Seychelles

| Mally98 a răspuns:

Lisabona sau Bora-Bora:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Undeva... departe de România.

| Cretaker a răspuns:

Pe lună.

| teodoram a răspuns:

Japan

| feliciazavoraru a răspuns:

Ohhhh Eu visez sa vizitez Parisul! O e plin de atitea minunatiii! Sper ca visul meu va deveni realitate! Deasemenea as vrea sa vizitez orasul Dubai:http://www.google.com/......tp?/search

| Cosma16 a răspuns:

Orice in afara de Romaniaangry

| Nenumescovici00 a răspuns:

Eu as pleca in Dubai e cel mai suuuuuperb oras love strucklove strucklove struck sau poate M Milano,Barcelona,Madrid,Las Vegas, Tokyo, New York Cyty,California, Caraibe, Haway si multe altele.

| noi3 a răspuns:

Oriunde, dar sa fie munţi prin apropiere.

| Meryem027 a răspuns:

Tunisiaaa!

| ellai a răspuns:

As profita si as face un mic tur al Europei. sunt numai peisaje superbe de vazut( nu exista destul timp in lume pentru a le vedea pe toate )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AS vrea inapoi in Dubai. Mie dor de Dubai dar ma gandesc si la Hawaii big grin

| AvalohAlyn a răspuns:

Paris.Cu siguranta Paris.

| E7103385 a răspuns:

Maldive bring it on sau Nepal

| AlexandrinaAle333 a răspuns:

Hawai sau Bora Boraa sau Maldive. Peste tot daca sa avea posibilitatea 8-

| maradi3 a răspuns:

Din sufragerie in balcon! Cel mai ieftin!happy

| maradi3 a răspuns:

A naibii intrebare, raspunsuri de ***! Ce intrebi tu si ce raspund astia?