| GheorgBal a întrebat:

Daca ati avea posibilitatea de a va duce unde doriti, unde va v-ati duce? De ce?

Răspuns Câştigător
| Carmenssyta a răspuns:

Dubai, Seattle, Cote d'ivoire
Pentru ca pana acum nu am calatorit aici, sunt curioasa cum este.Am auzit ca este frumos si interesant. M-ar tenta sa vad cu ochii meihappy Sigur ar fi o vacanta de vis big grin

6 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

In limbo, ca nu a mai fost nimeni acolo.

| Fllorentina a răspuns:

Am fost in multe locuri, dar cu toate astea sunt foarte curioasa sa vad cum e in Australia! Deci acolo m-as duce!

tu unde te-ai duce?

| GheorgBal explică:

Eu m-as duce in Australia, Spania...

| andreeagicu a răspuns:

Eu m-as duce unde cat mai departe de galagie, cel putin pentru o saptamana si daca se poate sa fie si cald e perfect.Cred ca as alege o insula exotica prin Bora Bora, Maldive, Tahiti, Hawaii...

| Knz96 a răspuns:

Madagascar :d

| allexxys a răspuns:

Pai am cam vizitat mai tot ce mi-a placut, (am avut noroc cu ai mei, care in fiecare vacanta am fost mai prin toata lumea)... unde nu am fost, si unde vreau sa ajung cat mai repede este. in Tenerife! am auzit ca este una dintre cele mai frumoase insule posibile din lumetongue Wow! dabia astept sa ajung acolo. Tu unde ai vrea sa mergibatting eyelashes?