| ClaraLove a întrebat:

De ce va doriti o funda?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa imi dau seama daca cine a pus intrebarea este sau nu amabil. Daca este da funda big grin

11 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Pt ca poti ajunge nu stiu ce rank mare daca primesti funda... desii de asta stau multi pe TPU, mie unul mi-e indiferent cate funde am...
Nu sunt mai jmecher daca am mai multe fundewinking

| ROB3RT89 a răspuns:

Pe mine personal nu ma intereseza acesta rasplata virtuala, e ceva nesemnificativ si pueril...

| 0rlando a răspuns:

Funda este o apreciere și totodată o confirmare că răspunsul dat de cineva este corect și de ajutor. Plus că oricine intră și vede funda dată unui răspuns, va știi că acela este răspunsul corect și poate chiar se va folosi de el.

| ombladon a răspuns:

Cine a spus ca ne dorim funde?laughing

| Innovation a răspuns:

Pai unii vor funde cel mai mult de obicei ca sa-si creasca punctajul.Eu nu sunt asa de dependenta de fundite, dar cazzul meu este va al lui @dana85.

| dana85 a răspuns:

In cazul meu, asa mi se confirma ca raspunsul a fost util.

| ClaraLove explică:

Ati raspuns in acelasi timp, cum e posibil?

| ClaraLove explică:

Sunteti incredibili,v-ati format perechi de doi si ati raspuns in acelasi timp, gata mai pun o intrebare de genul asta si atunci voi da fundita, deci fiti pe faza.

| CookIEz a răspuns:

Dami funda si iti voi zice

| ioana12345 a răspuns:

Sa ai cat mai multe. sa cresti in clasament. e doar pentru tine

| warriorboy4 a răspuns:

De ce nu ?