| conrob a întrebat:

Daca te duci la mare fara bilet 4 zile si consumi banii asa mai economisit poti sa cheltui mai putini bani decat sa e duci cu bilet o saptamana? in ambele cazuri sa mergi cu masina, fara tren! si cam ce suma ar veni aproximativ la fiecare?

4 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Trebuie sa te duci cu bilet sase zile ca sa obtii un pret pe zi cat de cat convenabil. Daca mergi cum zici tu te cocoseaza.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta cu biletul e relativa... depinde unde stai, ce conditii vrei, unde si cat mananci... depinde cat faci economie

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns (pentru conrob):

Ma referam unde vrei sa stai la mare - cort, pensiune, hotel