| marymaryan a întrebat:

Daca unul dintre voi a facut Transfagarasanul sau Transalpina cum e?

Răspuns Câştigător
| AnimeChu a răspuns:

Eu am mers pe Transfăgărăşean şi pot să spun că peisajele şi în general absolut totul îţi taie respiraţia. E superb, mie mi-a plăcut mult, sunt nişte peisaje montane impresionante, plus câteva cascade drăguţe din când în când.

10 răspunsuri:
| miln a răspuns:

Eu am fost pe trasnfagarasan si este foarte marfa

| catalina_2560 a răspuns:

Salut.Eu am fost pe Transalpina si pot sa iti garantez ca e superb.Eu as merge mai mult pe Transalpina decat de Transfagarasan. Dar asta e parerea mea. Oricum iti garantez ca e superb acolo.

| mister1234 a răspuns:

Esti retardat sau te prefaci?

| timisoara a răspuns:

Eu am facut Transalpina vara trecuta.Este foarte frumoasa si merita de facut. Drumul este bun fara gropi. Din pacate astavara nu era liniat si nu aveau parapeti dar iti recomand sa treci pe acolo ca merita.

| marymaryan explică (pentru mister1234):

Cine?

| mister1234 a răspuns (pentru marymaryan):

Ala care tot dadea link cu muzica populara pune la toti linkul ala

| jack993 a răspuns:

Raspunsul tau aici...Trnsalpina nu am fost dar pe Transfagarasan da, si pot spune ca daca traiesti in Romania e mare pacat sa nu vizitezi acel loc.

| corinaella a răspuns:

Am fost in Transfagarasan si crede-ma ca e foarte frumos. Mai ales privelistea. E un loc frumos si pentru picnic, poze si relaxare.Cred ca e o alegere buna.thinking

| mickeye a răspuns:

Transfăgărășanul e fain.E cel mai frumos loc din Europa. Dacă ajungi acolo, oprește-te și la lacul Bâlea.