| Pitbull305 a întrebat:

Daca vi sar oferi sa mergeti intr-o tara pe care sa o vizitati, ce tara ati alege? De ce?

14 răspunsuri:
| kissyou a răspuns:

Eu as merge in Italia pentru ca este o tara frumosa in care ai putea vizita multe locuri

| push2gl a răspuns:

Japonia, cea mai evoluata cultura si pentru arhitectura futurista

| Gabiii a răspuns:

Turcia! day dreaming love struck

| GabyTzu_Gaby_1997 a răspuns:

Italia > Istorie

| Safire17 a răspuns:

Franta sau Turcia... Vei avea multe de vizitat

| PattyxPaty a răspuns:

Egipt! Acolo e o tara cu mult mister! Iubesc Egiptul :3:3!

| St3fanuTz a răspuns:

Italia (As vizita Roma si in special Colosseum) [ISTORIE]

| KevinAnthony a răspuns:

Aş alege Anglia. De ce? Pentru că este cea mai mare și cea mai dens populată țară din Regatul Unit al Marii Britanii și Irlandei de Nord, şi pentru că are o cultură vastă și cu influență care cuprinde atât elemente vechi cât și noi.

| LucianChimie a răspuns:

Cred ca as alege Canada. Este superb acolo. Daca ar fi din Africa probabil as merge in Egipt sau Tunisia.In Asia poti alege China cu brio (Marele Zid Chinezesc) este extraordinar.Eu am fost odata in Noua Zeelanda si pot sa-ti spun ca locul acela este divin(super). Nu te sfatuiesc sa mergi altundeva deoarece exista si dezavantaje: in Africa centrala dai nas in nas cu malaria, febra galbena... Din Asia poti veni cu intoxicatii alimentare datorate carnii. Din Europa cea mai frumoasa tara este Romania.

| larisadya a răspuns:

Eu as alege SUA mai exact California eu am fost o data acolo si e super da as mai merge inca de 100 de ori. Imi plac si alte tari Coreea de Sud imi place limba si imi plac cum arata ei big grin, Germania, Marea Britanie, Egipt si cam atat:p

| DeeaMarry a răspuns:

As alege Spania, daca ar trebui sa aleg o tara din Europa. Daca ar trebui sa aleg o tara din lume, probabil ca as alege dintre Mexic, Peru, Venezuela, Columbia. De ce? Pentru ca iubesc limba spaniola si fi nerabdatoare sa imi demonstrez cunostiinele.

| Kerli a răspuns:

Japonia

| bloodyhell a răspuns:

Irlanda

| HappyKiddd a răspuns:

Ohh....pai as merge sigur sigur in Noua Zeelanda! Nu am fost acolo, dar vreau neaparat sa merg :X! E o tara extraordinara! Am vazut multe poze si m-am documentat mult despre ea...si am considerat-o cea mai frumoasa tara! Mai ales ca este (cum ar fi inversul..pe partea cealalta a Romaniei)! Stiu e mult,mult,mult de mers,dar sigur merita! Cred ca oricine ar vrea sa mearga acolo:*! Mare,soare, plaja, nisip, insule, fauna! Super!happy