| razadeluna a întrebat:

Daca ati avea banii necesari, ati alege Israelul, sa vizitati Tara sfanta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Mi-am dorit asta de cand ma stiu, am avut eu o preferinta pentru acest colt de lume! E frumos si plin de taine! In plus as merge la Mormantul Domnului!

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, dar nu fiindca e neaparat tara Sfanta, ci mai degraba ca as vrea sa vizitez toate tarile.

lolita
| lolita a răspuns:

Am alte prioritati inainte de a merge in Israel, sincer nu cred ca voi ajunge vreodata, nu sunt credincioasa si deci nu m-as duce neaparat acolo.

| anad a răspuns:

As vrea sa ma duc la Pastele ortodox sa asist la aprinderea luminii in Biserica Sfanta.Cine a asistat a spus ca este ceva inedit si foarte emotionant.

mira
| mira a răspuns:

Este interesant acest spatiu la intersectia a trei culturi. Sper ca ai bani si pentru alte calatorii.

| Klara a răspuns:

Normal, m-as stabili definitiv acolo.

| EUSIATIT a răspuns:

Cu siguranata as alege asta imi doresc din suflet nu stiu daca m as duce la.BECALI ] m ar sponsoriza? [glumesc ]dar mi as dori sa vad acele locuri si nu as fi singura printre cei de pe [TPU]

| nellyneliana a răspuns:

Sincer nu stiu, dar cred ca as alege sa viitez Egiptul mai degraba...big grin