| ALEX2402 a întrebat:

Daca vreau sa merg din Croatia, Omis in Dubrovnik am vazut ca trebuie sa trec prin Bosnia Hertegovina foarte putin si ma intrebam daca imi trebuie pasaport pentru a trece pe acolo. Problema mea e ca nu am pasaport si nu vreau sa ajung acolo la granita si sa ma intorc...
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| PopaIoana a răspuns:

Buna! Am fost si eu in Croatia si da, iti trebuie pasaport. E mare probabilitatea de a trebui sa te intorci inapoi daca nu ai. Asa ca te sfatuiesc sa iti faci! Sper ca ti'am fost de ajutor.