| Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♡ Violette♡ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ a întrebat:

Data de 20 august vi se pare potrivita pentru a pleca la mare?
E tarziu?
Se raceste vremea?
Cate grade are apa marii din Mamaia?
Cate grade sunt in Cta?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuu! E cel mai bine sa te duci la mere in acesta perioada, cea mai calda apa e la inceput din septembrie dar din pacate atunci se incepe scoala si nu avem posibilitatea sa plecam la mare.Nu-i nimi, poti sa te duci acum, in primul rind sunt mai putini oameni si apa este foarte calda.Eu aproximativ in fiecare an ma duc in acesta perioada si e foarte bine. Distractie placuta la mare!

| mgtow a răspuns:

Du-te inainte sa fie 1 septembrie

| Jhonny18Villa a răspuns:

E perfect happy

| Zenithf a răspuns:

Este foarte bine sa mergi la mare la inceputul toamnei, apa este inca calda iar vremea este mai suportabila, la fel si soarele, nu arde la fel de tare asa ca te poti bucura de mai multe ore de scaldat fara sa te arzi. Inca un bonus este ca preturile scad, asa este la sfarsit de sezon. happy