| vanciurea a întrebat:

Dati-mi si mie niste oferte de hoteluri sau pensiuni ca sa facem banchetu' in MOECIU si sa fie pretuir acceptabile! please dau

2 răspunsuri:
| ?Anonim? a răspuns:

Pensiunea Oana si Iulia. Noi mergem in fiecare an si f f f f frumos si f f f f ieftin. sunt doua vile. mari!

funda?>batting eyelashes

sau poate la"Cheile gradistei" da e foarte foartye foarte scump. e si piscina la care trebuie sa platesti de asta am spusbig grin

fundabatting eyelashes?

plz puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes

| barbrastreisand a răspuns:

Moeciu e un sat nu prea comercializat DEOCAMDATA (ceea ce e foarte bine) unde iti poti gasi linistea. Nu stiu foarte multe vile mari acolo unde pot incapea 100 de oameni, insa exista o statiune privata in Moeciu, numita "Cheile Gradistei" unde sigur gasesti ceva frumos. Dar, cum a spus si Bya, e destul de scump. Cauta pe internet si sigur gasesti.