| Anonim0309 a întrebat:

De curând am rezervat niste bilete online la wizz. In aplicația de pe telefon am primit codul confirmării rezervării, însă pe mail nu am primit nimic. Nu ar fi trebuit sa primesc biletele in format electronic? Sau biletele le primesc dupa ce fac check in ul?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Biletele le primesc dupa check in

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate face online check-in-ul si cu 30 zile mai devreme. Nu e ca la blue air sa faci check-in-ul doar la poarta in ziua zborului.
Ai contul de la ei de pe site, te loghezi, si iti faci frumos check-in-ul.
Ai grija ce serie bagi, de pe pasaport sau de pe buletin, sa nu le pierzi pana la zbor, sa faci check- in cu seria de la pasaport gen, si sa te duci cu buletinu, ca nu merge.

| mihai69 a răspuns:

După ce faci check-in primești boarding pass. Bilet propriu-zis NU mai există.