| RyannaKarima a întrebat:

Buna ziua! Va rog foarte mult dacă se poate sa ma ajutați cu problema mea.
Am achiziționat doua bilete de avion WIZZ in urma cu o luna și in momentul rezervării in loc de com am pus con din greșeală la email, astfel greșindu-l. Am aplicația pe mobil și am toate datele despre zbor, numărul acestuia, codul de confirmare care am auzit ca el este cel mai important. Acum, când voi face checkinul, prefer sa il fac online deoarece este foarte scump la aeroport și din țara in care ma voi întoarce nu se percep taxe deci doar aici in Bucuresti am problema.Cum pot sa primesc bilete de avion in urma checkinului pe o noua adresa de email? Le pot printa direct de pe aplicație?
Corecta, ca sa pot sa le printez? Ma poate ajuta cineva va implor

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In momentul in care ai facut check-in o sa ai la dispozitie biletele in format pdf si le salvezi apoi le folosesti, le printezi samd. Cel putin de pe web daca faci check in sigur iti va da pdf. Nu stiu de pe app wizz exact care e treaba dar sigur vei avea si alta posibilitatea de a vedea biletele si nu doar pe mail.