| Madsss a întrebat:

De la ce varsta pot calatori singura cu trenul in tara?

Răspuns Câştigător
| OhGodWhy a răspuns:

De la varsta la care ai buletinul 14 ani.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De obicei se poate si la 12 deca te descurci bine.

| Incarcare a răspuns:

De la 14 ani, cand ai deja buletin.

| AAALEXAAANDRUUUUU a răspuns:

Daca esti descurcaret/a poti si la varste mai fragede 10 ani 11 12 dar nu este bine deoarece ti se pot intampla multe fiind un copil nesupravegheat. Ai grija de tine

| ExpertMen a răspuns:

De cand ai buletin.Dar am vazut si cazuri in care si copii mai mici calatoreau neinsotiti.

| Caddy1609 a răspuns:

Nu e la nici un 14 anilaughing sau sa ai buletin.ce atunci cand cumperi bilet iti cere buletin si nu stiu eu? chiar ca ..depinde cat de descurcaret esti.la fel si cu autobuzul nu ti cere nici un buletin sau alte magarii.tu bani de bilet sa ai in rest e ok.bafta!

| stpcr27 a răspuns:

Poti si de la 3 ani, daca esti in stare sa urci in tren

| Corleonee a răspuns:

Vei putea calatori cand vei fi destul de matura, constienta de anumite lucruri. insa de ce singura?