| Ṕαᾔḓεмḯḉ a întrebat:

De la ce varsta poti sa te cazezi undeva? Pensiune/Hotel? Vreau sa merg cu niste amici la Vatra Dornei. Numa cu ei. Noi avem 16 si 15. Vro 6-7 insi. Avem cum? Se poate daca vorbeste unu din parinti inainte sa faca rezervarea sau cv? Si daca da stiti vreun loc? Cat mai ieftin. Numa paturi si caldura sa aibalaughing.

4 răspunsuri:
| rolayplay a răspuns:

Da se poate

| Raluka133 a răspuns:

Clarr..nu ai nevoie de aprobarea parintilor... Si da, puteti...Am 2 prietene de 16 ani..care au fost cazate la o pensiune la mare..deci..stati calmi.

| AlexL28 a răspuns:

Normal ca puteti, ce parinti va trebuie? Ai fi uimit cate poti sa faci pe cont propriu de la 16 ani...

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti caza singur de la 14 ani, avand act de identitate.