| TraficantDeVise10 a întrebat:

Dubai este tara sau oras?

Răspuns Câştigător
| macct a răspuns:

Este oras in Emiratele Arabe Unite.

11 răspunsuri:
| Ssshadow a răspuns:

Dubai e oras.

| OanaVlad a răspuns:

Tara funda?

| dany_7836 a răspuns:

Oras, este capitala Emiratelor Arabe Unite. De fapt, este ABU DHABI.

| nobody5568hf a răspuns:

Oras... sau mai bine spus oras turistic

| JamesDeLa2 a răspuns:

Dupa nivelul iq-ului era mai mult decat evident ca esti stelist, numai era necesar sa ne arati asta(la avatar) rolling on the floor)))) Vai de scoala care ai facut-o tu! Cel putin nici macar nu esti in stare sa folosesti Google, mi-e mila de tine sincer!

| madalina188w a răspuns:

Oras!

| vlad15eu a răspuns:

Trista situatia!

| radukanu_1203 a răspuns:

Dubai este un emirat apartinand Emiratelor Arabe Unite.Mai pe scurt un "judet" mai mare.Resedinta emiratului Dubai fiind orasul Dubai

| Andarock a răspuns:

E oras.

| заяизмск a răspuns:

Dubai este un oras aflat in emiratul Dubai din Arabia.

| aumih16 a răspuns:

Oras bailaughing nu taralaughing