| anonim_4396 a întrebat:

E frumos in Mangalia?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Da,superb love struck Iar ceea ce conteaza e ca are deschidere la mare love struck

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da din cate am vazut in poze si in filme este foarte frumoswinkingwinkingwinkingSper ca te-am ajutat!

| DonyHD a răspuns:

Dupa mine este cea mai frumoasa statiune, mai frumoasa ca Mamaia happy nu o sa regreti.

| Seby90 a răspuns:

Nu, este urat, aerul este irespirabil, format din cenusa volcanica, apa este clocotita, vezi aburii cum se ridica si se amesteca cu cenusa din aer si formeaza ciment rosu, raurile de lava vulcanica lucesc atat de tare incat iti arde retina, soarele este rosu aprins si iti arde pielea intr-o fractiune de secunda.
Este iadul pe pamant!

| MrAngelus a răspuns:

NUUUUUUUU, normal ca da. E cea mai tare statiune din tara

| CleverAdvisor a răspuns:

Da,e foarte frumos.

De aia nu se duce nimeni acolo.

| Undercover10 a răspuns (pentru Seby90):

Decat sa raspunzi ironic, mai bine nu raspunzi! Nu te obliga nimeni! Oameni de calitate indoielnica cu raspunsuri date ''la misto'' nu cred ca au ce cauta pe site-ul asta! No offence! Parerea mea! SFAT: Cand mai ai chef sa dai un raspuns de acest gen ( ma refer la raspunsul ''inteligent'' de mai sus) mai bine numara pana la 10, poate in acest fel creierul tau se reorienteaza spre alte activitati mai folositoare!

Apache
| Apache a răspuns:

Mangalia e frumoasa...dar lumea nu prea se duce acolo pentru ca sunt toate statiunile pana in ea.
De asemenea Mangalia e un oras ...nu o statiune propriu zisa.
Cu toate ca face cat o statiune.

| Xtadelo a răspuns:

DA! love struck

| Seby90 a răspuns (pentru Undercover10):

Darrrr am avut imaginatie!
On the other hand, nu am fost niciodata si nici nu imi pasa.
Ti-as putea da si eu un sfat, daca vrei sa vezi daca un oras / statiune e frumoasa, GOOGLE IMAGES. So yeah, you deserved it. Nu ma deranjeaza sa intreb daca cineva chiar are o problema sau raspunsul se poate gasi greu, dar de ex mangalia e frumoasa? Oricum raspunsul va fi in functie de gusturile fiecaruia asa ca mai bine las-o moarta, stim amandoi ca esti praf.

| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda happy

| CllaraCllary a răspuns (pentru Seby90):

Auzi,nu o fi cine stie ce, dar iadul pe pamant este un sat fara curent, lumina, o mocirla! Daca asta-i iad satele alea ce-s?