| FoundYouLover a întrebat:

Era un site pe care scriai exact in ce locatie din Bucuresti esti si in ce locatie din Bucuresti vrei sa ajungi si la rezultate iti arata toate mijloacele de transport cu care poti ajunge acolo si cum sa faci sa ajungi acolo pe jos. Daca cereai indicatii iti arata si statiile. Nici nu sunt sigura daca era doar unul sau erau mai multe.Stiti cumva cum se numeste site-ul ala, sau cum se numesc site-urile alea? Un site de genul asta am gasit si eu, urbaninfo, dar nu ma lasa sa caut pe el.Nici nu-mi apar toate locatiile.

Răspuns Câştigător
| tril a răspuns:

Https://www.google.ro/maps/@44.4377397,25.9542089,34563m/data=! 3m1! 1e3? hl=ro
Scrii locatia sau dai clic pe locurile interesate. Sageata albastra de sus, din caseta de cautare, foloseste la indicatii de orientare, exact ce ceri tu.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google Maps? straight face

| AnonimCuDiploma a răspuns:

Salut!
Poate te ajuta http://www.autogari.ro.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Google maps, toata lumea a auzit de el