| anonim_4396 a întrebat:

Este ceva de vazut la Baile Herculane?

6 răspunsuri:
| Kron5tadt a răspuns:

Pe mine, marti pe la 12.30. Am ceva de lucru la un client (pensiune), nu-i mai functioneaza aerul conditionat.

| Aileen a răspuns:

Yea, natura, rauri, constructii vechi, e fain

| alessia5158 a răspuns:

Daca-ti place muntele si drumetia, vei avea ce vedea atat in statiune cat si in imprejurimile ei : http://peundeamfost.blogspot.com/......imile.html

p.s. Venind dinspre Craiova nu ocoli Drobeta Tr. Severin, orasul copilariei si adolescentei mele! Descoperi istoria!--- podul lui Traian, Muzeul "Portile de fier", castrul roman, turnul lui Sever, cetatea Severinului.

| Kron5tadt a răspuns (pentru alessia5158):

Vezi sa nu mori sufocata de atat subiectivism. [facepalm]

| Adry05 a răspuns (pentru alessia5158):

Si tu esti din Severin? big grin

| alessia5158 a răspuns (pentru Adry05):

Da, Adry!--- doar ca, de ani buni, studiile, serviciul si casatoria m-au 'inradacinat" in Cluj.pastrez doar amintirile!