| m@ri@ a întrebat:

Este frumos la Ostroveni in Judetul Valcea?
sunt topogane cu apa?

dau fundita pentru raspuns
va multumesc!

3 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Da, au si topogane. Merita de dus, e frumos.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este incredibil de jegos la Ostroveni, risti sa iei boli de piele. Acum 2 saptamani apa mirosea a ca**t pur si simplu, e ceva oribil acolo. plus ca e incredibil de multa lume din care jumate' rromi.
Si nu sunt topogane, e unul pentru copii. Te sfatuiesc sa te duci in alta parte

| MmarinaMadalina a răspuns:

Este foarte frumos.Tobogane nu sunt dar sunt 2 bazine cu apa sarata... o piscina si inca 2 bazine cu apa. Poti sa manaci si sa bei acolo.Nu poti intra cu sucuri sau alte bauturi sau mancare, nu ai voie. Poti sa iti cumperi de acolo si sa mananci pe plaja.Ca sa prinzi un loc liber trebuie sa pleci mai de dimineata pentru ca este foarte multa lume mai ales samabata sau duminica. Dupa ce iesi din bazine mai ales din cele sarate poti sa te duci si sa iti faci un dus.Eu am fost acolo de mai multe ori si mie chiar imi place! Distractie Placuta!tongue