| m@ri@ a întrebat:

Este frumos la Ostroveni in Judetul Valcea?

sunt topogane cu apa?

merita sa ma duc acolo?

dau fundita pentru raspuns

va multumesc!

4 răspunsuri:
| TheGrooveStreet a răspuns:

Buna! am fost acolo de multe ori este foarte frumos.Este un bazin cu apa sarata unde te poti relaxa toata ziua, un bazin cu apa normala mai micut fara topogane si inca un bazin foarte mare in care sunt 2 topogane pentru copii, o umbrelutza. etc. Eu zic ca sar merita sa mergi acolohappy Fundaa?

| F. a răspuns:

Buna.am fost acolo de cand eram mai mica pe vreema aceea erau si topogane.acum insa mai era doar unul pentru copii sub 10 ani
Dar este frumos acolo ai si bazine cu apa sarata si bazine cu apa dulce. iar in cel mare cu apa dulce se afla si o "ciuperca" din care tasnea apa love struck
Mie una chiar imi place acolo happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar filme online :>
http://www.doarfilmeonline.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar filme online :>
http://www.doarfilmeonline.blogspot.com/