| Dana_8335 a întrebat:

Esti din Brasov?

Esti singur sau singura?

Doresti un cerc de prieteni pentru socializare?
Daca da te invit pe http://www.singlescamp.ro/cluburi/brasov
Pentru a te loga trebuie sa-ti creezi un cont.

Aici vei gasi prieteni din Brasov, plimbari in judetul Brasov, Excursii in tara si strainatate la preturi accesibile, socializare.
Grup de persoane serioase.
Te asteptam,
Dana

Răspuns Câştigător
| mihaibrasov a răspuns:

Mi-am facut si eu cont, dar sincer nici la yahoo cand iti faci cont nu ai nevoie de aprobarea moderatorului sa il activezi (mi se pare stupid, dar probabil ca asa ai luat platforma).
Care e media de varsta pe grupul asta? Nu de alta, dar sa nu ma simt prea tanar.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Salut, am un apartament in Bv dar sunt in spania. Ms oricum chiar daca eram in roamnia nu ma alaturam pentru ca la inceput totul merge bine pana cand prietenul iti ajunge un dusmanwinking