| WiGGy a întrebat:

Exista vreun parc de distractii in Bucuresti? Dar din ala ca la Mamaia, cu aparate care te dau peste cap, carusel etc.

Răspuns Câştigător
| saharabya a răspuns:

Nu se ma gaseste, au fost in parcul herastrau dar nu mai sunt, ca le-au scos...eu acum sunt in Germania, si am fost la un parc de distractii numit "holiday parca" (poti cauta pe youtube sa vezi cate ceva despre el) daca o sa ai ocazia vreodata sa ajungi in Germania *mai exact in manheim*, trebuie neaparat sa treci pe acolo...dar, pentru raspunsul la intrebarea ta, nu, nu cred ca in bucuresti mai este vreun parc de distractii

1 răspuns:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

In bucuresti? Parcul tineretului.Sunt mai multe dar nu stiu cum se numescbig grin