| Mally_7411 a întrebat:

Exista vreun program prin care sa pot inlocui o persoana dintr-o imagine si sa pun alta? De exemplu sa fie doi oameni unu' langa altul si sa pot inlocui unul dintre ei cu... o vedeta de exemplu... Exista? Care e? FunditZza!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Miяu a răspuns:

Da. www.pizap.com
daca nu stii sa-l folosesti, da mesaj pe privat

Fundita? :X

| Lattie a răspuns:

Pai poti folosi Photoshop-ul de obicei cu el se modifica pozele de genuhappy. Decupezi vedeta si o pui peste cealalta persoanahee hee.

| lalaliela a răspuns:

Pai, Gimp:)
http://www.gimp.org/downloads/ [d-aici il downloadezi]

| blue29 a răspuns:

Poti folosi Gimp, e gratuit dar nu foarte usor de lucrat cu el. Exista insa multe tutoriale pe net.

| victo a răspuns:

Photoshop cs5

| mihaibrasov a răspuns:

In Photoshop poti face asta jucandu-te cu layerele. Nu e prea greu.