| ema1ih a întrebat:

Exista un program in care sa pun peste un film o imagine? Daca da care?
De exemplu as vrea sa pun o imagine cu o mumie pe un videoclip astfel incat sa se vada cum cara 2 oameni o mumie...

2 răspunsuri:
| ema1ih explică:

Charlie : nu scrie aperens poate apply sau advenced... nu merge

| charlie_7938 a răspuns:

Nu exista program pentru asa ceva

trebuie sa dai click dreapta pe videoclip si sa mergi la propertises(sau cum se scrie) de acolo selectezi aperens ultima casuta din dreapta si jos e un buton de unde poti sa selectezi sa modifici iconita...intri acolo si alegi imaginea dintr-un fisier