| Gheorghe_Alexandru_1997 a întrebat:

Fiti atenti sad Vreau sa ajung in Paris si sa plec cu avionul din Bacau.Cat costa dus intors pentru un copil? Am vazut undeva un zbor costa 3000 de euro! Sper sa nu ma dezamagiti.Nu voi avea niciodata ocazia sa plec in alta tara sad

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| eucumine010 a răspuns:

Fals, 95E pentru adult la blueair. http://imm.io/12fuN

| Gheorghe_Alexandru_1997 explică:

Eu sunt copilul rolling on the floor am 15 ani

| panther2007 a răspuns:

Din Bacau wizz air nu efectueaza zboruri, dar poti sa alegi sa decolezi din Cluj.
Si apropo dus intors daca zbori cu wizz air cel mai mult te poate costa 350 de euro de persoana adulta nicidecum 3.000 de euro.

| rocket a răspuns:

Daca esti copil, adica nu ai 18 ani nu te lasa sa calatoresti in afara tarii fara insotitor adult, cu atat mai putin cu avionul. Cat despre costuri, cel mai usor e sa ceri o oferta pe http://www.idealtour.ro/rezervare-bilete-avion oricum, nu are cum sa coste asa de mult. Si incearca sa faci rezervarea din timp pentru un pret mai mic.;)