| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! Cate ore faci cu avionu... din Iasi pana la Roma?... avionu mai opreste pana acolo? scuzati.mi neștiinta

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca cumperi bilte cu zbor direct (adica fara opriri) avionul face 2h:20min, daca cumperi bilete cu escala (adica cu opriri) dureaza mai mult timp si asta depinde de zborul pe care il ei. Cel mai bine e sa iti cumperi zbor direct ca sa nu te complici cu escala si sa stai in aeroport sa astepti alt avion.

3 răspunsuri:
| SiriTV a răspuns:

2 ore, nu opreste.

| IoanaIonuca a răspuns:

Depinde de companie si de ce bilet iti cumperi. In general vreo 2 ore jumate dureaza, fara oprire. Eu, de exemplu, am mers din Cluj in Roma si a durat destul de mult asa laughing Am facut escala in Munchen si am stat si acolo vreo 2 ore.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Trage pe dreapta daca vrei sa faci pipi sau vinde careva pepeni si vrea sa cumpere pilotul.