| NightSasuke a întrebat:

FUNDA!
Cine a fost in tabara de vara Floare De Colt Durau?
Baia este curata?
Este frumos acolo?
Ce te invata?

ByeBye!

Răspuns Câştigător
| ellena3322 a răspuns:

Buna deci ca activitati o sa aveti : Ateliere tematice: tir cu arcul, orientare turistică și supraviețuire în natură, comunicare, muzică, SLACKLINE (NOU!), dans, ASTRONOMIE (NOU!), abilități practice (origami, mâini dibace, quilling etc.);
Jocuri interactive și întreceri sportive;
Vânătoarea de comori;
Drumeţii: Cascada Duruitoarea, Copacul Singuratic, cabana Fântânele;
Excursie de o zi: Durău - VATRA DORNEI (Plimbare cu TELESCAUNUL- 50 min.; Muzeul de ETNOGRAFIE; Muzeul de Științe ale naturii și VÂNĂTOARE; Parcul VEVERIȚELOR) - Mănăstirea DORNA ARINI - Durău;
copiii au posibilitatea să participe în capela special amenajată la rugăciunile de dimineaţă şi de seară (5-10 min.) și la Sfânta Liturghie;
seri tematice: cinema, karaoke, dans, seara talentelor;
foc de tabără. Excursie de o zi cu autocarul;
* Intrare la obiectivele turistice:
* plimbare cu Telescaunul la Vatra Dornei;
* vizitarea Muzeului De Științe Naturale și Cinegetică;
* vizitarea Muzeului Etgografic. si multe altelea. Distractie placuta

2 răspunsuri:
| NightSasuke explică:

Dupa cum am citit ai scos toate astea de pe net:-l

| sebimisterio a răspuns:

Am auzit doar de la cineva ca conditiile sunt bune cat despre ce te invAta .....na ca intr-o tabara