| BabyDoLL_1031 a întrebat:

Vara asta voi merge in tabara MARA din Baia Mare si sunt curioasa daca sunt conditii bune. A fost cineva acolo?

Răspuns Câştigător
| alabala a răspuns:

Baza Turistica Mara

Amplasare
Este situata in municipiul Baia Mare.

Modalitati de ajungere la tabara
Staţia de debarcare este gara CFR Baia Mare.

Capacitate de cazare
Funcţioneaza permanent cu 160 locuri de cazare.

Condiţii de cazare
Cazarea se face în camere cu 2-4 paturi, grupuri sanitare in camere si cabine de dus pe hol.

Dotari suplimentare
Este dotata la nivelul unui complex gen “minihotel”, ea dispunand de un “club de vacanta” ce are in dotare masa de tenis de masa, biliard, minichiosc, precum si o moderna sala de fitnees. La acestea se adauga moderne Sali de protocol unde doritorii pot organiza diferite actiuni festive.

am gasit un link in care o doamna, isi da cu parerea despre aceasta tabara. postarea este din 2007, deci nu stiu daca si in prezent sunt aceleasi conditii...http://www.121.ro/forum/viewtopic.php?t=10106...oricum nu prea conteaza atat timp cat te distrezi la maxim! Have fun, girl! :*

8 răspunsuri:
| spago a răspuns:

Hei happy Eu sunt din Baia Mare si tatal meu lucreaza la tabara Mara deci stiu cum e.Cazarea e ok, e frumos in camere si tot timpul curat.Mancarea e buna, iar bucatarii prietenosi happy. Tabara este chiar in centrul orasului, deci daca vrei sa mergi undeva iti va fi aproape tot. Personalul de la tabara e foarte ok, poti sa intrebi orice despre judetul Maramures, chiar puteti merge si in excursii daca vreti.In fine, sper ca o sa iti placa.
Sper ca ti-am fost de folos! happy Daca vrei iti dau numarul meu de telefon sa ma suni cand vii si sa te ajut cu ceva...gen cunoasterea orasului tongue

P. S. Cu ce ocazie pe la noi?smug

| IvonaPaty a răspuns (pentru spago):

Buna! poti sa imi dai si mie cateva informatii despre tabara asta? eu merg anul acesta acolo si nu stiu ce sa cred, in unele parti sunt pareri de bine, iar in unele fix invers. De exemplu legat de mancare si igiena, asta ma intereseaza cel mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Groaznic! iti spun de acum.Foarte urat, iar doamna aceea care se revolta pe tabara, a scris ADEVARUL.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci este cea mai nasola tabara.o sa vi se spna poate ca mergeti la hotelul MARA...care este foarte frumos...dar Tabara mara.este nasoala rau.nici macar nu unt sterse bine tavile de pe care mananci.simti uleiul ala cand o iei in mana.ti se face rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci este cea mai nasola tabara. o sa vi se spna poate ca mergeti la hotelul MARA...care este foarte frumos... dar Tabara mara.este nasoala rau.nici macar nu unt sterse bine tavile de pe care mananci.simti uleiul ala cand o iei in mana. ti se face rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci.eu am fost n 2010.si m-am distrat... dar conditii groaznicee.e.groaznice.foarte urate., deci ni se proisese ceva si dupa aia am ajuns o cocioabele alea.nici macar nu am incredere in ce iti dau ei acolo., nikiodata nu mancam mai nimic l cantina.mergeam in oras.mancarea era deplorabila

| Catalina_5421 a răspuns:

Saptamana viitoare merg acolo! De mizerie si de mancare dezgustatoare imi este cel mai frica! Asa de groaznic este?

| Anutzyka13 a răspuns:

Chiar e atat de rau? eu o sa ma duc in tabara acolo...