| ShaWorMaAgresiva a întrebat:

[FUNDA]Deci, o sa merg vara asta prin Barcelona si am auzit ca este un parc de distractii numit Port Aventura, exista cumva vreun horror house pe acolo? Sau prin barcelona sau pe aproape, nu stiu, dar doar sa fie prin/aproape (de) Barcelona.

4 răspunsuri:
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Port Aventura e cel mai frumos loc din lume (stau in Barcelona si am fost si eu), si da este horror house de asta de care zici tu, si Port Aventura normal nu se afla in Barcelona se afla prin apropierea lui intr-un oras numit Salou, daca mai ai nevoie de ceva sa ma anunti.

| ShaWorMaAgresiva explică:

Stiu ca este pe langa, horror house e in Port Aventura?

| valentino52 a răspuns:

Da au si horror house in Port Aventura. Am mai fost la un parc in Spania numit Tera Mitica si ala e destul de tare big grin. Port aventura chiar cred ca e totusi cel mai tare din toate si am fost si in Mirabilandia in Italia, Prater in Viena si Disney Land in Paris

| ShaWorMaAgresiva explică:

Si la cati km e Port Aventura fata de barcelona?>