| NoName_5366 a întrebat:

Funda si vot garantat! Stiti ceva agentii de turism din arad cu care am putea merge 3 pers(2 adulti+1 copil) in spania in Playa de Palma cu avionul (dus-intors)si sa nu fie asa de scump ( sa se incadreze in 1000 - 1500 de euro ) la ceva hotel de 4 stele? Sa fie o vacanta de 4 zilehee hee love struck

1 răspuns:
| Izza_Iza_1995 a răspuns:

Iti recomand sa nu folosesti agentiile de turism! mai bine iti faci singura tot pe internet! Agentiile cer foarte multi bani. Cand am fost in Franta am vrut sa ma duc cu o agentie si pe 4 zile ne cereau 5.000 euro(+3 bilete la Disney) si mama a facut ea rezervarile pe internet, s-a interesat si fara agentie ne-a costat 4.000 euro deci este o diferenta!