| AddicteeD a întrebat:

FUNDA! + VOT! Vreau si eu o lista cu hoteluri din mamaia ieftine va rog sa nu depaseasca 140lei, aproape de paja in mamaia! Perioada 19.07-23.07! Am neoie urgent! n-am gasit nimic si daca am gasit erau ff scumpe! FUNDA CELEUI MAI BUN RASPUNS!

2 răspunsuri:
| Serafir a răspuns:

Cauta pe google hoteluri de cate stele doresti sa aiba 2-3 la pretu ala
daca nu gasesti asa cauta tot pe google ghid turistic turism chestii de genu ca dai de hotelurile si preturile lor
Distractie

| elenushaha a răspuns:

Pe www.laplaja.ro sau hoinari prin romania.ro