| gabigabi989898 a întrebat:

Heei am o intrebare: Aproximativ, cat costa un bilet catre Dubai, unul cat mai ieftin dus-intors. Am cautat insa mi-a dat doar la hoteluri de 5 stel sau avioane la nu stiu ce clasa etc. Funda***

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

400-500 de euro daca il cumperi acum ca sa pleci peste 10-12 zile si in jur de 280-35- de euro daca esti dispus sa pleci peste 3-4 luni.

6 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Un prieten de-al meu a fost cu 1000 de euro in perioada revelionului acum 2 ani cazare 4 nopti si avion.

| MariaFiscusunteu a răspuns:

Www.fy-go.ro/? gclid=CJawx-Wxi7UCFYJP3god2RoA8A

| MariaFiscusunteu a răspuns:

Www.fly-go.ro/? gclid=CJawx-Wxi7UCFYJP3god2RoA8A

| petrutsoso a răspuns:

Poti solicita un pret la agentia o9vacanta(contact@o9vacanta.ro).
Am fost cu ei si au preturi bune atat la cazari cat si avion

| rocket a răspuns:

Cere o oferta de pret http://www.idealtour.ro/rezervare-bilete-avion O sa iti dea numa pretul pentru biletul de avion, fara cazare sau altceva.

| ginaosar a răspuns:

Vezi aici http://avion.cabanova.com/bilete-avion-ieftine.html
Este foarte bun vei fi multumit

Sper sa te ajute