| iamdeeeeeni a întrebat:

happy Am o întrebare.
Sâmbătă voi merge la Arad și de întors va trebui să mă întorc cu trenul. Eu plec din Timișoara. Credeți că pot să îmi iau bilet de tren pentru cursa TM-Arad din gara de la Timișoara?

Răspuns Câştigător
| GHoST013 a răspuns:

Da, poti sa-ti iei bilet din gara de la TM dar te sfatuiesc sa iti iei inainte deoarece poate sa fie trenul full si sa nu mai gasesti loc si sa trebuiasca fie sa iei la clasa 1, fie in picioare. Slabe sanse sa se intample asta sincer sa-ti spun. De cand sunt student merg cu trenul ca e gratis si mi s-a intamplat doar odata de 1 mai, dupa sunwaves unde a fost omor mare la trenuri.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai de aia sunt facute garile ca sa iei bilete din ele. Daca vrei, insa, sa iei de la Arad la TM din gara TM nu vei putea.