| minnie20 a întrebat:

As vrea ca in saptamana urmatoare sa plec 2-3-4 zilea undeva.Eu sunt din judetul Bacau, deci nu vreau foarte departe.As vrea sa ma cazez undeva si sa am si ce vizita.As mai vrea sa fie si ceva gen,, Paradisul Acvatic" Cine stie si imi poate da niste sfaturi.

5 răspunsuri:
| SmileSmart a răspuns:

Eu locuiesc in Valea Draganului.E un sat in jud. Cluj.
Faci 426 km din Bacau, asta insemnand... in jur de 6-7 ore de mers cu masina.
Nu stiu daca te intereseaza la o distanta asa mare, dar te asigur ca aici este un peisaj minunat.Prietena mea(si colega) are o pensiune aici (Orhideea). Daca te-ar interesa iti pot da mai multe detalii. Aici avem un baraj de apa care este pur si simplu superb! Cred ca totusi nu te intereseaza la 400 km, dar ti-am dat o idee.

| AdycuThebest a răspuns:

Pai daca vrei "paradis acvatic"...mergi la Brasov.
acolo sigur ai ce vizita...si sigur iti gasesti cazare.winking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei paradis acvatic mergi la Brasov. E aproape si daca nici in zona aia nu ai ce face...

| Kindly a răspuns:

Baile Felix in Bihor, langa Oradea.
Un adevarat paradis!
cazarea este foarte ieftina! Good luck!

| Kindly a răspuns:

Baile Felix in Bihor, langa Oradea.
Un adevarat paradis!
cazarea este foarte ieftina! Good luck!