| fufa021978 a întrebat:

Vreau sa plec weekendul asta la mare, nu stiu unde! as vrea sa fie plaja mai linistita, curat in apa fara pietre, si sa ma cazez la vreo gazda! cunoasteti pe cineva, undeva? ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| Sabwy a răspuns:

Eu cunosc o casa in eforie sud.love struck eu am fost i eforie sud 2 zile. si mi-a placut a fost super. daca te intereseaza. trimite-mi un mesaj si iti voi da nr de telefon al doamnei care este la casa accea,. pop.

p. s.: eforie sudul e frumos si e liniste. si plaja e curata in comparatie cu mamaia.:p

3 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Eu abia am venit de la mare si am fost in Mamaia.
Mi se pare super ok plaja.
Si am stat la o gaza buna.

| Leea1234 a răspuns:

Iti recomand eforie nord!
e mai ieftina statiunea si e destul de frumoasa!
eu cand mergeam pe litoralul romanesc, ma cazam in eforie sud, era cel mai ieftin, si aveam o gazda buna acolo dar nu mai am numarul!
si faceam plaja in nord, ca sunt aproape!
mai este frumos si in costinesti, dar pe atunci erau mai scumpe cazarile!
si la neptun, iar e plaja buna!

| Absinth a răspuns:

Cele mai faine si plaja si apa fara bolovani (am venit acum 4 zile de la mare. am fost cazata in costinesti dar nu mi a placut si am plecat cu ziua in toate statiunile)e in eforie sud... mamaia si vama veche