| AndreeaKssNy a întrebat:

Hei TPU happy Îmi recomandă și mie cineva un hotel All Inclusive cu preturi ieftine din Turcia sau cel putin un site?

7 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

rolling on the floor all inclusive ieftin. auzi tu laughing si in Turcia unde au crescut preturile.

cauta pe tez tour ca ei au oferte pe Turcia.

| pietrean a răspuns:

Orientativ,poti cauta pe GOOGLE, tastand cuvintele dupa+buget+hotel+all+turcia.Gasesti mai multe agentii, de aunde ai putea cumpara, dar eu te sfatuiesc sa cumperi de la o agentie din orasul tau, comparand preturile intai, de la mai multe agentii.Acum,gasesti chiar oferte cu reduceri 25-30%.
Eu mi-am cumparat, acum in noiembrie, sejur de 10 zile, pentru iunie, in Albena, Bulgaria cu EB 25%.Am platit 465 euro, pentru doua persoane, hotel 3 stele, ultra all inclusive, cu sezlong+umbrela la plaja, 10 zile,transport individual.
Tu de ce nu mergi in Bulgaria? Este aproape de Romania,nu trebuie pasaport,preturi,servicii,mancare, bautura, foarte bune, adica rezonabile, ceea ce nu gasesti in Romania.

| Valy10 a răspuns:

Intra pe site-ul booking.com... acolo gasesti hoteluri, pensiuni, etc. in orice colt al lumii!

| AndreeaKssNy explică (pentru Danzell):

Există și locații mai ieftinewinking

| Danzell a răspuns (pentru AndreeaKssNy):

Da la grecilaughing dar sincer, indiferent unde te duci nu recomand all inclusive ieftin.
cat dai atata face. eu am patit-o intr-un circuit in Grecia.

| epurasu a răspuns:

Unde in Turcia? In ce oras? Daca in ISTANBUL nu e nevoie de recomandare sant hoteluri la tot pasul mancare se gaseste au pensiuni multe.Cand vrei sa mergi in Turcia? Eu am fost de foarte multe ori ultima data in septembrie anul acesta-cu autocarul ieftin drumul cazarea la fel si mancarea ieftina si gustoasa.