| dienutza_7586 a întrebat:

imi ziceti sh mye plsss...cat costa un bilet dus intors Italia? mersi

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cu autocarul 150 de euro maxim!
cu avionul ultima data am platit 90 euro dus -intors!
trebuie sa spui si locatiile :de unde pleci si unde vrei sa ajungi!
Daca pleci de la Constanta...e un pret, de la Bucuresti e alt pret si de la Timisoara la fel... ca sa ajungi la Roma este cel mai ieftin cu avionul

| Absent a răspuns:

Buna,asta depinde pe ce data, unde in Italia, cand vrei sa pleci.etc.Dar poti sa te uiti singura la companii de avion : Blue,air,wizz air,tarom,brussels airlines, ryanair, Daca vrei sa mergi cu autocarul mergi cu : Euro fratello happy Succes si calatorie placuta.