| Deea_2011 a întrebat:

Hei TPU puppy dog eyes. Cine imi poate spune cum ajung la Baile Felix puppy dog eyes. >:"?
[funda :33]

Răspuns Câştigător
| maradi3 a răspuns:

Daca esti din Oradea, ia un taxi, via baile 1 mai! Sau de pe luna te referi?laughing)Brasov-Sibiu-Deva-Arad-Oradea-baile Felix!

4 răspunsuri:
| Deea_2011 explică:

Din brasov blushing.

| BeBe_7107 a răspuns:

Si eu vreau sa merg acolo si m-am gandit sa ocolesc astfel incat sa o iau pe Transfagarasan, si de acolo ma intorc spre Baile Felix.
Asta e valabil pentru ca nu am mai mers pe Transfagarasan pana acum.happy

| maradi3 a răspuns:

Daca esti din Oradea, ia un taxi, via baile 1 mai! Sau de pe luna te referi?laughing)