| Aloansu a întrebat:

Hei TPU

Peste o luna merg cu avionul si nu stiu, daca din Cluj pana in Bucuresti (o ora) se da ceva mancare pe avion?

Sau daca din Bucuresti pana in Germania se da ceva mancare?

Funda~
[Scuzati categoria.In categoria Turism nu mi-a raspuns nimeni. Asa ca incerc aici]

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai si acum intrebarea este tot la turism! Oricum aici n-o sa-ti raspunda nimeni ca majoritatea sunt copii sub 17-18 ani. Asa ca: pune mana si cauta pe net firma cu care zbori. Acolo vei gasi un telefon de contact si intrebi. In felul asta nu te mai chinui aici.

2 răspunsuri:
| Anuska30oana a răspuns:

Depinde cu ce zbori! Daca e companie de linie e normal sa primesti un sendvis. Dar de ce nu iei legatura cu agentia de turism? e mai sigur asa

| kaloma a răspuns:

Ti se da un sandvis si suc/apa.Dar mai bine mananci inainte.ai de asteptat la plecare si sosire...