| Magdalena234 a întrebat:

BUNA TPU! happy
Ma mut in alta tara peste o luna si as vrea sa stiu ce sa imi iau happy Adica ce sa pun in bagaj. ATENTIE : merg cu avionul, sa nu imi spuneti cine stie ce pentru ca e o limita de kg big grin Vreau sa imi spuneti ceva ce e mai ieftin aici decat acolo si cum sa le asez in bagaj ca sa am loc si cum sa fac sa pun cat mai multe dar sa nu fie asa greu bagajul si ce sa pun la cala si ce sa iau in mana in avion etc happy De exemplu am auzit ca colantii sunt mai ieftini aici decat dincolo sau sutienele si asa mai departe happy
DAU FUNDA pentru cel mai rapid si complex raspuns! happy
ps : ce sa fac cu ursuletii de plus ca nu pot sa ii iau toti sad scuzati categoria dar nu stiam ce sa pun

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Prietenii: acolo sunt foarte scumpi si foarte rari.

| Magdalena234 explică (pentru neutrino):

Ii bun ca macar sunt ca aici in Romania n-ai nici un prietenwinking

| anonimg a răspuns:

Iti iei strictul necesar; si mai ales pentru igiena. Bine este daca ai un cantar acasa. De regula, in europa preturile sunt la fel ca in tara noastra. La noi difera doar salariile.

| Magdalena234 explică (pentru anonimg):

Dar ma refeream la o lista cu ceva care e mai ieftin aici straight face of of, nu mi-ai raspuns la nimic laughing poate ca sunt cam la fel dar sunt unele lucruri care sunt aici si acolo nu sau care sunt aici la noi mai ieftine