| Bya_Bianca_1996 a întrebat:

Hei, TPU! Sunt in suedia in 2 sapatamni urmeaza sa merg in romania as dori sa iau niste suveniruri prietenilor dar nu prea stiu ce suveniruri nu as dori sa cheltui nicicprea mult...

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Ceva mic, specific suedez. Breloc, magneti, portofel, o mica statueta... Trebuie sa ai in oras magazine de suveniruri, mergi acolo si te descurci la fata locului.

2 răspunsuri:
| miraabela a răspuns:

Magnetiiiiiiiiiiiiii, ador magnetii laughing frigiderul meu e acoperit din capt pana in picioare de ei. Asadar alegerea cea mai buna: magnetiiiiiiiiiiiiiii big grin

| Bya_Bianca_1996 explică:

Multumesc pentru ajutor