| Mirunaraeschi a întrebat:

Bună tuturor. Nu știu de ce dar de vreo 2 sapatamni ma dor sânii, s-au mărit și când merg ma dor, menstruația nu trebuie sa-mi vina acum și nici insarcinata nu sunt pentru ca am făcut un test.
Dar ma dor, oare de ce?

2 răspunsuri:
| CIaudiu a răspuns:

Testul este degeaba facut daca nu au trecut 28 de zile de la contactul sexual in care se presupune ca a ejaculat in tine.

| MarcelPopescu22 a răspuns:

Pentru ca nu au trecut prin mana lui Marcel! Sunt disponibil la MarcelPopescu22 pe Facebook