| Adelina123Adda a întrebat:

Heii TPU. voi merge intr-o mica excursie in Satu Mare, dar nu este sigur...dar daca v-oi merge vreau sa imi dati idei de ce sa fac noaptea sa nu ma plictisesc inafara sa dorm. Si ziua ce as putea vizita? V-oi merge cu niste prieteni... Fundita cele mai bune idei

2 răspunsuri:
| iSwag a răspuns:

Noaptea? Uita-te la un film. Cheama niste baieti in camera. Poti face mule lucruri...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Ce vîrstă ai? Noaptea de obicei dormi nu petreci, că nu e revelionlaughing ziua in schimb profită de tot ce poti vedea de la muzee pină la magazine, asa ca seara să fii ruptă de oboseală, să dormi buștean. I ati cu tine aparatul foto sa faci poze in locurile pe care le vizitezi, si pantofi sport sa nu te doară picioarele de la mers pe jos, sau tocuri daca rezisti.