| laviii a întrebat:

Heii! e ziua uneia dintre cele mai bune prietene dati`mi va rog niste idei ce i`as putea cumpara. Multumesc din suflet! funda la raspunsul care imi place:d

Răspuns Câştigător
| AnnePlatt a răspuns:

O bratara sau un lantisor cu BFF,un ursulet dragut cu numele ei,un tricou cu un mesaj funny,un parfum,o esarfa frumoasa,o rama decorata de tine in care sa pui o poza cu voi doua, un ceas colorat, o husa de telefon draguta daca ii place sa citeasca cumpara-i o carte care crezi ca ii place.sunt multe cadouri frumoase pe care i-le poti daruii, acum depinde si de gusturile ei.
Sper ca te-am ajutat!

6 răspunsuri:
| AnnyXoxo a răspuns:

Pai. daca spui cea mai buna prietena inseamna ca trebuie sa o cunosti foarte bine si sa ii cunosti gusturile.hee hee ai putea sa o intrebi ce isi dorestewinking si sa ii cumperi acel/acele lucruri pentru ca se va bucura cu siguranta:*

sper ca te-am ajutat, pa-pa!

| MinniePearl a răspuns:

I-ai putea lua niste bratari cu Best Friends tu sa porti bratara cu best si ea cu friends sau invers,sau sa ii personalizezi un ursulet sau o perna! Ii poti face chiar tu un fel de benner pe care poti pune poze cu tine si cu ea si sa scrii ceva dragut pe el cum ar fi niste slogane sau ceva de genu,sau un parfum asta depinde ce buget ai tu, accesorii cu best friends, un set de glossuri crde-ma am multe idei dar acum nu imi vin in minte

| Alemoni a răspuns:

Buna!
Poti sa ii cumperi o rama frumoasa, iar in ea sa pui o poza cu voi doua. Mi se pare foarte dragut.
La multi ani pentru prietena ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La raspunsul care iti place? pai poate ei ii place si tie nu.gandeste te ce are in geanta si in camera ei, ce i ar lipsi, ce are stricat si vrei sa il inlocuiesti. daca vrei mura n gura degeaba.tu o cunosti mai bine doar ti e prietena.