| LgbtGirl a întrebat:

Hello, hello!
Cine stie vreo pensiune decenta ca si conditii si pret pe langa sau chiar in Brasov, care sa fie si gay friendly?
Am avut in trecut probleme cu proprietarii pensiunilor la care am fost cu prietenele mele pentru ca initial nici nu am am luat in considerare faptul ca am putea fi discriminate pe acest criteriu.
Acum cautam o locatie pentru petrecerea de revelion.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| theused a răspuns:

Puteti inchiria o cabana prin apropiere, sunt o groaza si preturile nu sunt piperate happy

| LgbtGirl explică:

Imi poti da tu niste exemple de astfel de cabane? Numere de telefon?

| Night a răspuns:

Da tu esti gay? adica lesby? sorry de intrebare dar eram ft curioasa.

| AndrogynBeauty a răspuns:

Haideţi mai bine în Madrid, facem un shopping, stăm prin cafenele şi mâncăm struguri la Sol, de Revelion, hihihi happy

| LgbtGirl explică:

Pai noi nu avem bani nici de Brasov!laughing

| Blondybabe a răspuns:

Hey thereeee :* na. s-a gasit ceva pana la urma?