| Marynna a întrebat:

Hello.Maine plec in Thassos, statiunea Potos.Cum e acolo? La ce sa ma astept? Fundita pentru cele mai bune raspunsuri

4 răspunsuri:
| collector a răspuns:

Way ce noroc ai, asa mi-as dorisi eu 10 minute pe insula aceea. Ahhh... O sa te relaxezil plaja cu un cocktail fresh. Iar seara poti merge la discotecawinkingsper ca te-am ajutat.

| xIoana a răspuns:

Pai ce sa zic. am fost si eu acolo e foarte frumos doar ca pe toata insula sunt albine viespi. deci trebuie sa ai grija la ele. de asemenea sunt si multi tantari mai bine iti iei ceva care sa te protejeze.

| gabranty a răspuns:

In Grecia statiunile nu sunt ca si la noi. Sunt mai degraba, ca niste mici orasele cu cateva hoteluri, sau sate de pescari, care mai au si cateva vile pentru turisti. Daca ai spirit de aventura si esti cu masina, nu trebuie decat sa o iei pe drumul care ocoleste insula si imposibil sa nu gasesti o plaja ascunsa privirii, sau un golf superb, albastru. Thassos este o insula de vis, gasesti la tot pasul privelisti de-ti taie respiratia. Concediu placut.

| Ann95 a răspuns:

Am fost anul trecut. Thassos este de fapt o insula. Este foarte frumos, plajele sunt superbe si apa e in general calda.