| Marynna a întrebat:

Hello...Peste aprox 1 saptamana plec in Thassos, Grecia, statiunea Potos.Am si eu cateva intrebari legate de aceasta statiune:Cum este apa? Statiunea este animata?
Fundita pentru cele mai bune raspunsuri

2 răspunsuri:
| ana_3219 a răspuns:

Este super! preturile sunt mici, iar statiunea este de vis. apa este limpede. calda va fi in functie de temperaturile din zilele precedente. nisipul este fin. ai facut o alegere buna! in septembrie merg si eu acolo happy

| marrr a răspuns:

Am fost si eu anul trecut, in Thassos am fost doar intr-o croaziera dar apa era foarte limpede si buna de inotatbig grin. Despre statiunea propriu-zisa nu pot sa-ti spun prea multe, dar ai ce vizita. Iti urez distractie placuta, sa ai parte de vreme buna si sa fii sanatoasabig hug app si pe mine ma cheama Marina(nickul tau cred ca de la asta vinebig grin)